poniedziałek, 29 marca 2010

Wielkanocna wymianka.

Dotarły dzisiaj do mnie śliczne świąteczne niespodzianki, uprzedzam, że zdjęcia nie oddają w pełni ich uroku :) Wymiankę zorganizowała Lucyna, a ogromną radość przygotowaną dla mnie paczuszką sprawiła mi Bożena.

Dostałam uroczą kartkę z życzeniami, jajeczko-karczoch wykonane z ogromną starannością oraz śliczne puzdereczko na drobiazgi, którym jestem zachwycona :) Bożenka zadbała, żeby wszystko było w moim ulubionym kolorze. Ponadto "króliczkowa" zawieszka. Wśród upominków znalazło się jeszcze mnóstwo słodyczy i "przydasi":


Bardzo dziękuję Bożenie za ogrom cudowności, a Lucynie za organizację wymianki :)

Z mojej strony przesyłam Wam wiosenne pozdrowienia i świąteczną kartkę z hafcikiem :)

wtorek, 16 marca 2010

Wymiankowa paczuszka :)

Odebrałam dzisiaj z poczty moją paczuszkę wymiankową z wymiany zorganizowanej przez AgnieszkęMD :) Paczuszka dotarła do mnie z Kreatywnego kącika. Zobaczcie jakie cuda dostałam! I wszystko w moich niebieskościach :)

Woreczek z przepięknym haftem, w którym znalazły się delikatne kolczyki, ponadto karteczka wykonana haftem matematycznym:


Oraz słodkości i przydasie:


Za wszystko bardzo Ci Izo dziękuję! :)

Jeszcze pokażę drobiazgi jakie ja wykonałam dla Skrzypy na wymiankę z okazji Dnia Kobiet:czwartek, 4 marca 2010

Wymiankowa przesyłka dotarła do celu :)

Paczuszka z wymianki u AgnieszkiMD dotarła do Grabki. Cieszę się, że niespodzianka się spodobała :) Oto co przygotowałam: coś w ulubionym kolorze Obdarowywanej, coś z motywem kwiatowym i nadprogramowo - karteczka :)

poniedziałek, 1 marca 2010

Dla Maluszka :)

Trochę wpadłam w wir tzw. dorosłości i na drodze łańcucha przyczynowo-skutkowego, kompletnie zaniedbałam mój blogowy światek. Inną przyczyną jest fakt taki, że zapisałam się na tyle wymianek, że wszystko, mimo, że gotowe, jeszcze nie może ujrzeć światła blogowego :)

Dlatego dzisiaj tylko, a może właśnie aż :) metryczka z okazji narodzin Maluszka:


Pozdrawiam serdecznie i już biegnę nadrabiać blogowe zaległości! :)